Usługi

TRANSPORT 

Dzięki nowoczesnej flocie oraz kompetencji naszych pracowników jesteśmy w stanie podjąć i dostarczyć wszystkie powierzone nam ładunki. Dzięki jakości naszych usług zdobyliśmy „monopol” na transport w wielu firmach produkcyjnych. Jednakże wciąż jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami jak i osobami prywatnymi.


SPEDYCJA 

Posiadając szeroko rozumianą bazę konsumentów jesteśmy w stanie zaoferować wiele ładunków na transport krajowy i międzynarodowy. Pracując na swoją renomę stawiamy na profesjonalizm i terminowość (zarówno dostaw, jak i płatności).

SERWIS

Dbając o jakość swojego taboru posiadamy profesjonalnie wyposażony warsztat. Przez szereg wykwalifikowanych pracowników możemy zaoferować naprawę samochodów ciężarowych. Poza tym posiadamy nowoczesną myjnię samochodową i sklep z częściami i wyposażeniem do samochodów w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy zadowolenie z korzystania z naszych usług.

Razem z nadejściem wiosny do naszej bardzo bogatej oferty warsztatowej dodaliśmy nową usługę - Serwis i Naprawa Klimatyzacji!!! Dzięki kompresorom  klimatyzacji najnowszej generacji i wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie rozwiązać każdy państwa problem.

Od niedawna dysponujemy również nowoczesnym stanowiskiem do serwisowania opon - osobowych i ciężarowych. Oferujemy m.in. wymianę opon, naprawę, wyważanie, pogłębianie bieżnika opony itd. 
Poza tym oferujemy gamę opon w naszym sklepie - opony standardowe na stanie magazynu, oraz nietypowe na zamówienie.

Więcej informacji.